Linn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Linn

Rollikas
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

  Sõit puhkusele

Go down 
AutorTeade
Noda
Tubli!!
Tubli!!
Noda


Postituste arv : 10
Perekond : PerekondXD
Vanus : 29

 Sõit puhkusele                  Empty
PostitaminePealkiri: Sõit puhkusele     Sõit puhkusele                  EmptyLaup Juun 02, 2012 8:16 pm

Sõit puhkusele. dance

Kägu kukkus kell 5 hommikul mätasse
Vanaema : *Kiljub üle terve maja ,nii et katus väriseb. Kolistab pannidega ,jookseb elutuppa sikutab Nodat käisest* SOS , SOS!!!
Noda : *Kargab püsti* kes põleb ? kus põleb ? *haarab värska ning tormab teisele korrusele , suundub Volli ja Molli magamistuppa,avab värskapudeli, pritsib Volli täis. Teeb imestunud näo * Kes see põles !? *suundub esimesele korrusele et pidada monoloog vanaemale*
Volli : *Kissitab silmi.* Molli, mu musirullike hakkas vist sadama, peaks ehk tuppa minema?
Molli : *Avab silmad* Volli kas sa nägid halba und, me peaksime vist arsti poole pöörduma, jälle sa sonid? *raputab pead*
Volli : Ega ma ei viitsigi end liigutada, päike tuleb varsti välja.
Molli : *Sikutab tekki, avastab, et tekk on läbimärg* Volli, raisk, Tegid Jälle Alla või!?
Noda : *jõuab paanitsedes vanaemani * appiiiii
Vanaema : *Sööb hommikust* pitsa
Noda : *Võtab veidi vaiksemalt * Ahahhh , mhm nii et sina ka siis ei põle , ajasid mu niisama ülesse jahh .Jälle need teletupsud või ? Sina ei saa Tinki-Vinki olla , mina olen rohkem Tinki-Vinki , ma ei mängi sinuga enam kunagi . xP
Vanaema : Kuule Tinki-Vinki pane oma asjad kokku , auto ootab juba .
Tessu : *Tormab kaheksandalt korruselt karjudes alla* Ohhh see päkapiku saade hakkab kohe , PANGE TELEKAS KÄIMA PANGE TELEKAS KÄIMA!!!!!!!!Kümne pealt hakkab trall lal lall la laa , Päkapikudisko
Noda : *Teeb hapuks läinud hapukurgi nägu, ning seisab nagu post tänavateedel* Tessu kuule, lähme Kohe auto peale!!! Päkapikke vaatame talvel edasi .
Volli : *Tuleb trepist alla ja hakkab Tessule kurtma * Tead mis ma tegin täna öösel vist jälle alla.
Noda : See on nüüd vähe pikem jutt , mine paki oma asjad nüüd ja kohe !
____

 Sõit puhkusele                  Tumblr_ln65fffKNK1qao9iio1_500
Tessu : Vladimirist sab täna rongijuht, tšuhh-tšuhh!!
Vladimir: *Avab pidulikult limusiini ukse*
Tagasi üles Go down
 
Sõit puhkusele
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Sõit Marsile

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Linn :: Linn :: Meelelahutus & Kõhedus : D :: Järjejuttud-
Hüppa: