Linn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Linn

Rollikas
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Üks imeilus varahommik aias

Go down 
AutorTeade
Tessu
Tubli!!
Tubli!!
Tessu


Postituste arv : 712
Nimi : Tiina Paber,
Perekond : Perekond xD
Vanus : 29

Üks imeilus varahommik aias Empty
PostitaminePealkiri: Üks imeilus varahommik aias   Üks imeilus varahommik aias EmptyLaup Jan 07, 2012 8:32 pm

Tutvustus(tegelastest)-

Üks imeilus varahommik aias TurvameesTurvamees XD
Nimi-Volli Varblane
Hüüdnimi-Volts

Üks imeilus varahommik aias AednikAednik
Nimi-Penno
Hüüdnimi-Pennu ;Ponns

Mennu siin XD - Üks imeilus varahommik aias PagarKokk
Nimi- Margo
Hüüdnimi- Mennu

Üks imeilus varahommik aias Hooldust88tajaHooldaja
Nimi-Silva
Hüüdnimi- Silv

Üks imeilus varahommik aias KudujaVanaema
Nimi-Salme
Huudnimi- Salmeke,Valveke

Üks imeilus varahommik aias ElektrikElektrik
Nimi- Vladiimir

Üks imeilus varahommik aias SotsioloogVolli pruut
Nimi-Molli
Hüüdnimi- Mollikolli,

Üks imeilus varahommik aias Emo_hairstylelong4tessujessu
Nimi-Jessica Elisabeth
Hüüdnimi-Tessu


Kes kooli kes tööle:

Tessu- Üles üles...!!! Vladiimir Kuhu sa niikauaks jääd? Meil on kiire teised ootavad sinupärast
Vanaema- Silva ole kena too mu põsepuna ülevalt! Kus mu vardad on!? : S
Molli- Mis sa nende varrastega hommikul teed? Aaa ega sa nüüd ei mõtle mulle neid vardaid pähekeerata o_O
Volli- *Roomab ka kohale* Ohh milline kena päiksetõus =) Sellepuhul peab kohe võtma Proosid!!
Tessu- Kus sa nüüd? Päike ei ole jõudnud õieti väljagi tulla sina juba jooma XD
Väiksed lapsed- *teiselpool aeda sibasid koos emadega lasteaeda(tihe liiklus)*
Volli- Ronkse sõitis tsuhh tsuhh tsuhhh... piilupart oli rongijuht ratttad tegid....
Tessu- Las Volli toibub veidi Margo olehea tee kohvi!!! Vladdimir kas sa saad siia!!!
Vladiimir- *Astub toast välja* Kas te kutsusite mind?
Molli ja Vanaema- *Istuvad lauas*Üks imeilus varahommik aias 1492724weeknxrgym *Vanaema sosistab Mollile* Sa vaata kui kena poltt selt mööda jalutab =) Kuule lähme õige vaatame järgi?
Vladdimir- Tere kõik see rahvas kuidas meeleolu on?
Tessu- Ega meil lobisemiseeest siin palka ei maksta Penno olehea tegele peenraga
Penno- *Tõmbab ühe porgandi välja* Ooo mis see siis on Sellest saab ju terve pere söönuks Arvessestades teie söömisviisi :)
Vanaema-*istub võrkiiku *Üks imeilus varahommik aias 1124645b80yccp4j7 *paneb päikseprillid pähe Ja lauldes seda viisi* Meri on meri jääb meri olema peab laine ...
Tessu- Nii ei jõua me õhkuks ka valmis
Volli- Molli kuule lähme õige ujuma Üks imeilus varahommik aias 600153au6j50itoz Sina ja mina...Naudime koos päiksetõusu ...Pealeseda viin ma su suvilasse
Molli- Sa oled nii romantiline
Tessu- *Itsitases* ,,No sinna mahuvad nad hädavaevu jalgupidisisse'' XD ,,Mmm mängumajja väga põnev, mis küll seal teevad mängivad autodega??''
Vanaema- *Lisab hoogu juurde, Võrkkiik puruneb* ,,Aiii!!!!Silva kurat kus sa oled kui mul sinuabi vaja on?''
Vladiimir- Mis sellel prõual seal viga on?
Tessu- Ohhoooo mis siin toimub?
Penno- Kuradi herilased ma ütlen XD Üks imeilus varahommik aias 6d%20(33) Tead mis ma teile ütlen?
Tessu- Ei tea aga mulle tundub, et kohe saan teada XD
Penno- Ma mõtlen tõsiselt teise töökoha peale Vahetame Volliga päevaks ametid ära. Ma võin ise nende leldega mängid või mis teil seal oligi
Vello- Aga muidugi =) Molli mis sa sellest arvad? Harrastame mahepõllundust XD
Molli- Oi aga mis suvilast saab?
Vello- No minupärast võime lakka ka minna : ) Kui töö ojn tehtud
Vanaema-*Tõuseb püsti ja asub kaerajaani tantsina* Ooo kaerajaan oo kaerajaan karga välja kaera XD
Molli- No ma ei tea . Vello tead nüüd ma pean minema XD Ma astun ka tänasest tantsugruppi
Tessu- Kas sul piba palju ei ole aastaid enda õlgadel kanda*Ise itsitades*
Molli- Kui sinu vanaema kes on minust hulganisti vanem võib sellist hobi harrastada siis ei hoia mind miski kinni... Oi taidaridataaa
Vladiimir- *Istb karusellile* Üks imeilus varahommik aias 488582f6a6l3r65x Ooo vinge Tulge ka XD Iiihhahhah
Volli- Läheb tegeleb neinde heilastega edasi XD Ohh tulge vaadake kui armsad mõned herilased on
Margo- Oh kus sul need herilased on? Need on ju puhtatõulised liblikad XD
Silva- No ma ei tea teie vanaema on vist arukaotanud... On alles jõuline mutt ma ütlen XD
Tessu- Ahh ta on alti selline olnud te vajate vaid aega kohanemiseks :)*Vaatab Vanaema poole,raputab pead*
Vanaema- Tessukene olehea laena mulle enda roosat ballikleiti me lähme täna Silvaga Ballile
Silva- Minuga? Mida eiiieiei ei ole vaja
Tessu- Kuule võta Vladdimir kaasa ta oskab peale tantsimise veel suurepäraselt laulda muidu keegi lööb ta sult üle XD (p)
Vanaema- Tibukene vladiimir on nii lapsik XD Ta tunneb värskestõhust rõõmu : )
Tessu- Arvestades sinu käitumisviisi arvan, et sobiksite kokku küll XD Mine ka karusellile ma usun, et ta tuleks heameelega XD Nii nüüd teeme kohvipausi!
Tagasi üles Go down
 
Üks imeilus varahommik aias
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Linn :: Linn :: Meelelahutus & Kõhedus : D :: Järjejuttud-
Hüppa: