Linn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Linn

Rollikas
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Läbikäiguhoov

Go down 
AutorTeade
Tessu
Tubli!!
Tubli!!
Tessu


Postituste arv : 712
Nimi : Tiina Paber,
Perekond : Perekond xD
Vanus : 29

Läbikäiguhoov Empty
PostitaminePealkiri: Läbikäiguhoov   Läbikäiguhoov EmptyLaup Jan 07, 2012 8:29 pm

Tessu. (tessujessu) Läbikäiguhoov Emo_hairstylelong4

Kersti- Tessu sõbranna

Naabripoiss- Naabermajast

Naaber- Kõrvalmajast XD

Izaya Orihara : -SasukeLäbikäiguhoov 90707(Venna, onu)

Vladiimir - Läbikäiguhoov Elektrik Elektrik

Volli- Läbikäiguhoov TurvameesTurvamees

Molli-Läbikäiguhoov SotsioloogVolli pruut

Margo-Läbikäiguhoov PagarKokk

Pühapäeva õhtu :

Molli & Volli- *Tüli-tsemas*
Tessu-*Teisest roast hõigates*Olge ometi vaiksemalt, Ohh mida küll naabrid arvavad o_O
Naabripoiss-*koputab uksele*
Volli-*Ust avades* Mis sind siia tõi? *Ise kulmu kortsutades*
Naabripoiss- Isa palus küsida, missuguselt kanalilt niipõnevat programmi üle kantakse?! Ja muuhulgas maininud ka seda, et on eriti viimasel kuul suure huviga seda pühapäeva õhtuti jälginud
Tessu-*teises toas, itsitades* Oh... Kui vaid ajakirjandus mie igapäevaelust ainu saaks...Vanaema ei vaata sellestajast peale seepe kui meile kolis...Meil nagu väikestviisi ühiselamu siin või nii XD
Volli-*Köhatades* Noh...
Molli-*Vahelesegades* Vaata pojake Meil on siin palju rahvast ja pea igaüks vaatab sellajal televiisorit niiet minu soovitus sinu isale Las ta ostab noh ni paarkümmend telekat lisaks XD
Tessu-*Ise itsitades* Ahh muidugi meie perekond on ju teadatuntud televiisori ees istumisega XD *Omaette arutledes* Mmm huvitav viimasel kuul pole koogi elutuba külastanudki meie pere on nii vaikne, kõik istuvad vaikselt endatubades XD Noh teineasi kui meie eluviisi saab väga vaikseks nimetada XD XD XD
Molli- Oled sa mõelnud mis sinust peale ülikooli saab?
Naabripoiss- Vana mees.Ilusat õhtutjätku teile!*endajärelt ust kinnitõmmates*
Uksetaha ilmus Kersti end tessu sõbrannana tutvustades
Volli- Jah,palun astuge edasi =)
Kersti- Ma kuulsin, et tütar võtab juba pool aastat laulutunde Teeb ta edusamme?!
Tessu- Sa veel küsid? Kui varem oli teda kuulda vaid läbi kahe korruse, siis nüüd tuleb kaebekirju ka kõrvaltänavalt
Venna-*Tekeri ette kihutades* Mm tulge nüüd siia, kohe algab jalgpallimatš muideks finaal!!!
*Teiselt korruselt on kosta Vladiimiri valjenevat häält*
Vladiimir-*Margoga vesteldes eesti poliitikast* Kas me sellist Eestit tahtsimegi?
Margo-*Vahelesegades* Oot kuulsid jalgpall algas : O
*Pere koguneb vaikseltviisi teleri ette, heliseb uksekell* Till-doll!!
Vello- Kes on?
Naabrimees- Muidugi mina kess siis veeel?!(keskerakond) Kas ma saaksin teiejuures mängu lõpuni vaadata?
Molli- Jah ma usun, et pererahvas ei pahanda nad on tuntud oma külalislahkuse poolest,aga mis teil siis juhtus?
Naabrimees- Ahh ei midagi erilist, korteris puhkes lihtsalt tulekahju
Volli- No siis on kõik selge, astuge palun edasi...Tuleb välja, et minust on vaikseltviisi uksehoidja saanud XD *Hõigates* Kas te ootate täna veel rahvast või ma võin ka teleriette tulla?
Kersti- Kuidas sa lapsed magama paned? Kui selline lärm käib?
Tessu- Noh kui nüüd päris aus olla siis meie pere ei armasta magada vlja arvatud mõned meie töötajad XD Kui ikka muud ei aita sii toome viiuli välja
Kersti- Ja kaua ta sellel mängima peate, et tulemuseni jõuda?
Tessu- Mhh ega me nendega mängigi lapsed kardavad seda sellestajast kui Volli viiulipeal oma oskusi näitas
Margo- No , no... Tuleb värvav, ei tule? Ja tuligi... (y)
Vladiimir- Na jookse nüüd.... ja ei tulnudki väravat : (
Venna- Oli see vast kena löök
Kersti- Margo käis sul kokakursustel jah... Kas te tohite ka valmistehtud road ise ära süüa?
Tessu- Me peame!
Kersti- Jah muidugi kes muu seda suudakski XD Mulle ei paista, et te midagi hambaalla saanud oleks XD kõik on alakaalus siin majas XD . Ehk tuleks kokka vahetada?
Tessu- Oh kus sa nüüd Marg Valdab enda ametit suurepäraselt, tea tehtud toidud viivad keele alla, meie probleem on selles, et söömiseks ei jää lihtsalt aega : ) Ja mis sa selle alakaaluall silmas pidasid? XD Mmm kes kuidas vaata väiteks Vollit tema n suureisuga : )
Tagasi üles Go down
 
Läbikäiguhoov
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Linn :: Linn :: Meelelahutus & Kõhedus : D :: Järjejuttud-
Hüppa: