Linn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Linn

Rollikas
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Ristiks selle õhtu superstaarivalimiseks(ülekaaluliste valmine)

Go down 
AutorTeade
Tessu
Tubli!!
Tubli!!
Tessu


Postituste arv : 712
Nimi : Tiina Paber,
Perekond : Perekond xD
Vanus : 29

Ristiks selle õhtu superstaarivalimiseks(ülekaaluliste valmine)  Empty
PostitaminePealkiri: Ristiks selle õhtu superstaarivalimiseks(ülekaaluliste valmine)    Ristiks selle õhtu superstaarivalimiseks(ülekaaluliste valmine)  EmptyLaup Jan 07, 2012 8:29 pm

Tutvustus-

Tessu-Ristiks selle õhtu superstaarivalimiseks(ülekaaluliste valmine)  Emo_hairstylelong4 tessujessu

Kersti= tessu sõbranna XD

Molli-Ristiks selle õhtu superstaarivalimiseks(ülekaaluliste valmine)  Sotsioloog Volli pruut

Volli Varblane-Ristiks selle õhtu superstaarivalimiseks(ülekaaluliste valmine)  Turvamees Turvamees

Margo- Ristiks selle õhtu superstaarivalimiseks(ülekaaluliste valmine)  Pagar Kokk

Vladiimir-Ristiks selle õhtu superstaarivalimiseks(ülekaaluliste valmine)  Elektrik Elektrik

Vanaema-Ristiks selle õhtu superstaarivalimiseks(ülekaaluliste valmine)  Kuduja Salme XD

Silva-Ristiks selle õhtu superstaarivalimiseks(ülekaaluliste valmine)  Hooldust88tajaHooldaja

Malle-Ristiks selle õhtu superstaarivalimiseks(ülekaaluliste valmine)  Koristaja Koristaja


Kersti- Issake niipalju aega on möödas mil sind viimati nägin : )
Tessu- Ahh...mis sa nüüd sogad?! Eilne mõjus sulle kurnavalt mis? Mind ikka mäletad? Kui järele mõtled ehk meenub sulle ka see kena õhtu mil naabrid meid külastasid või mis? Ma poleks sind äärapealt äragi tundnud =)
Kersti- Mis tähendab ei oleks ära tundnud?
Tessu- Sa näed ääretult kena välja XD XD XD Kohe kõvasti kenam kui telefoonis : )
Kersti-Millal Volli abiellub?
Tessu- Jumal seda teab! Molli mõtleb alati igasuguseid ettekäändeid välja, et abiellumist edasi lükata.
Kersti- Ja mis siis nüüd lahti on?
Tessu- Seda kes või mis siin lahti on, ma tõesti ei tea XD
Margo- Ohh terekest! Millega noored siis tegelevad?
Kersti- Ahh tead küll vanad sõbrannad jälle koos : ) Kuule Tessu ütle mulle, mis ajast sa kõõrdivaatad?
Tessu- Sellest ajast saadik, kui mu kaksikud kõndima õppisid XD
Volli- Noo ei tea midagi sul neid õdesid piisavalt XD Ma usun, et siinkohal valetad eks sa ikka jälgisid teravalt kui mõni sinu karumõmmi käiku läks
Tessu- *Peab tütrele loengut* Kas sul häbi ei ole? Kõik su sõbrannad on juba oma abielu lahutanud, aga sa pole veel abiellunudki XD
Tütar- *Kõnnib endatoa poole,kõrvaklapid peas*
Kersti- Kuidas siis klassikokkutulek möödus? XD
Vanaema- Ah, palju vanu nägusid ja palju uusi hambaid! XD
Tessu- Või nii XD Sa ei olegi ainuke jõulinemutt kel hambaid suus pole? XD
Vanaema- No kus sa nüüd? Sa vist unustasid, et mul on proteesid
Tessu- Ohh kulla vanaema see ei lähe mul kunagi meelest kui klaasi koos su proteeidega tõstsin Tänu jumlale olen ma tuntud tigu =)
Vladiimir- Sina ohh mis sa nüüd ajad : ) Kes meile igapäevaselt käske jagab? :) Kes meile appi tormab kui me hädas oleme? XD Kes on esimene kes bortselani õhust kinni püüab? Ahh?
Molli- Kas ta tunnete minu meest?
Kersti- Jah, mul avanes suurepärane võimalus teda tundma õppida
Molli- Suurepärane võimalus? Siis ei olnud see minumees
Tessu- Jõulud on tulekul kuidas meie laulukoor elab? : )
Silva- Mulle näib, et veel ei ela XD
Vladiimir- Silvakene sinupärast kannan ma ette oma uue loomingu see lugu on just sinule pühendatud : ) Ohh Silva, ohh Silva päikeseee tõid tagasi mu päeva...
Silva- Oot pea nüüd hoogu mulle tundub, et koor vajab jõulupuhkust XD
Vladiimir- Valgeid roose, valgeid roose ...
Volli- Mee kolmeekesiii tulemee prääni-kuteemaalt meil jalas püksid magusaaad ja kuuub on magus kaaaaaa....
Vladiimir- *Kohe järgi* Ohh kuusepuuuuu ohh kuusepuuuu...
Molli- ...nii armas oled mulle...
Volli- Tibi tibi tipp tibi tibi tibi tipppp tipp tipp tipp XD *Tantsib*
Molli- Olee vait!! rikusid kogu laulu ära
Vanaema- Molli ära nüüd karju, oot kuidas see tants nüüd käiski
*Tantsivad Volliga* Tibi tibi tibi tippp tibi tibi tibi tippp tippp tiipp...
Tessu- Malle olehea korista laud ära XD
Malle- Teeme nii! Vladiimir siia!!!
Vladiimir- Mis tahad?
Malle- Kuulsid ju ise me peame laua ära koristama
Volli- *Tantsib koos vanaemaga laual* Mida sa omaarust teed? Ahh
Tessu- Ära trambi!!! Palun minu armas lauake :'( See laguneb arvestades teie söömis viisi XD
Malle ja Vladiimir-*Tirivad lauda*
Vladiimir- Küll mõni võib alles raske olla XD Oehh
Malle- Volli!!! Appi Vanaema lammutab laua ära!! Appiii
Tessu- Ah Volli nime pole vist mõtet hõigata ta on ise kaasosaline minu laua lammutamises XD
Vanaema & Volli- *Tantsivad kaerajaani ''Waka Waka'' Laulu saatel*
Tütar- Mis vanainimeste tantsuõhtu siin on? XD Volli!! kohe alla! Ma tahaks ka enda lauluoskust näidata
Volli- Mis meil on siin mingi superstaari saade või? XD
Vanaema- Mina olen tausta tantsia :)
Kersti- Ohh nüüd läheb lõbusaks Mina olen üks kohtunik XD
Margo- Mina ka mina ka XD Mina olen Mihkel Raud Vohh XD
Nii kes meile siis esimesena esineb?
Vladiimir- Mina tahan!!
Tessu- Mis sa oled segi või? Kuule see laud laguneb esimese looajal ära XD Mõte nüüd loogiliselt sina + vanaema Kuule palju sa üldse kaalus Mmm mida me siin õige korraldame? XD Ülekaaluliste vistluse? Aaa, et ülesandeks on siis laud sodiks tallata? XD Ei no tore on!!!
Volli-*Laulab edasi* Põdral maja metsa sees....
Tessu- Ohhoo järjest põnevamaks läheb XD Kuule oota ära veel laula!! Ma tahan ikkagi lauaraha tagasi saada ma kutsunnaabrid ka siis mis pileti hind olla võiks? Nohh mis on normaalne sellise kontserdieest küsida
Molli- no üle 10 sendi ei maksa keegi sulle XD Tead kutsu mõned kodutud sooja selle raha on nõus nad selleeest välja käima : )
Tessu- Ahh mis meie lauljad on maailmatasemel
Kersti- Oled sa täiesti kindel? XD tead parem vaikime XD Pol-itseid pole küll vaja XD
Vladiimir- Ähh ma tahan ka laulda! : ( Kauneim linn on eestis Tartuuu...
Vanaema- Ma olen siis see tausta tantsja ja kui vaja siis võin laulda ka :)
Tessu- Ei vanaema ausalt pole vaja : ) Ära üle pinguta
Vanaema- Ei ma pinguta Meri on meri jääb meri olema peab meri... Kihnu Virve elagu!!!!
Tessu- Ma vaatan, et sulle kuluks puhkus ära XD Ausalt Vanaema enam ei ole vaja
Volli- Üks eesel ostis kuusepuu,Oh küll oli palju kära ta kutsus külla kaameli see lol sõi kuuse ära XD
Kersti- Ma vaatan, et teil on siin segakoor XD Laulab ise teisest ooperist Laule ilmas on mitu tükki, kõike laulda me ei saa...

Ohh XD See õhtu kestis veel pikalt :)
Tagasi üles Go down
 
Ristiks selle õhtu superstaarivalimiseks(ülekaaluliste valmine)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Linn :: Linn :: Meelelahutus & Kõhedus : D :: Järjejuttud-
Hüppa: