Linn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Linn

Rollikas
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Üleüldine pöörane aiapidu õhuvabas hullumajas

Go down 
AutorTeade
Tessu
Tubli!!
Tubli!!
Tessu


Postituste arv : 712
Nimi : Tiina Paber,
Perekond : Perekond xD
Vanus : 29

Üleüldine pöörane aiapidu õhuvabas hullumajas Empty
PostitaminePealkiri: Üleüldine pöörane aiapidu õhuvabas hullumajas   Üleüldine pöörane aiapidu õhuvabas hullumajas EmptyLaup Jan 07, 2012 8:26 pm

Perekond XD

Tutvustus

Vanaema Salme : Üleüldine pöörane aiapidu õhuvabas hullumajas Kuduja

Vladimir (elektrik ) : Üleüldine pöörane aiapidu õhuvabas hullumajas Elektrik

Volli (turvamees) : Üleüldine pöörane aiapidu õhuvabas hullumajas Turvamees

Tessu : Jessica

Izaya (onu , venna )-(-Sasuke-)

Shizuo ( see hull kes asjadega loobib XD ) : Üleüldine pöörane aiapidu õhuvabas hullumajas Shizuo-durarara-10104029-459-604

Hashiri ( REELIplz) (õde , tädi )

Volli pruut Molli (kes oleks võinud arvataXD) : Üleüldine pöörane aiapidu õhuvabas hullumajas Sotsioloog

Kokk Margu (Mennu ) : Üleüldine pöörane aiapidu õhuvabas hullumajas Pagar


Oli ilus õhtupoolik ja Tessu otsustas korraldada ühe suure aiapeo.
Tessu : OO kogunege kõik nüüd minu ümber ..
Volli : oo mu kullakallis õlekõrreke sa oled täna veelgi kaunim kui olid eile .. *minestab*
Tessu : Volli , meie lugupeetud turvamees on leidnud enda kõrvale selle õige , ma õnnitlen teda südamest
*SUUR SUUR APLUS*
Molli : oh mis te nüüd .. oh ohh hoo olge veidike rahulikumad ma üritan siin enda peigmeest äratada
Izaya : oh seda vanameest küll , alati peab ikka minestama , no ma saan tast väga hästi aru *tasakesi*: no see on see Molli mis ta minestama paeb
Margo : ohlalaa tulge proovige minu imemaitsvaid toite : D siin on igale maitsele midagi
Tessu : *jookseb ruttu kohale* .. ei no ma ei tea kas ma ikka tohin
Hashiri : tesukee võid ikka ma olen juba salaja siin mitu portsjoni ära söönud >: D
Margo : MISASJA !!! meil on siin portsjonid loetud
samal ajal ...
Shizuo : *hiilib vaikselt aia taga ja üritab toitu varastada* ... ai aiia kuidas ma küll sissepääsen : ( .. aa ja mul on ju ettekandjariided seljas , prooviks õige sisse sulanduda
Tessu : issand küll ma ei saa see toit näeb nii hõrgutav ja maitsev välja
Izaya : söö siis söö õeke * lükab tessu näo ühe portsjoni sisse*
Tessu : mull mull mullläpprrrjjukkk
Izaya : kas on ka maitsev ,ma ei kuule *hoiab veel tessu pead kausis kinni*
Tessu : ääplurrplurrr öööööö .... kurat küll ma olen nüüd üleni pudruneeeeeeeee.. appi Volli venna kiusaaab !!!!...mul läks nüüd meik ka laiali >: (
Volli : *magab omaette edasi , ilma teiste teadmata *
Shizuo : *mugib kooki* aaahh.. mis ?? oih mind vist avastati O.O ohlala rutu minemaaa nüüd
Margo : *sikutab tessut seelikust* kuule sa ei mainudki et meil kutumata külalisi oodata on
izaya : oi oii teda küll siia vaja pole O.o *läheb lauaalla kus pole laudlina peal *
Shizuo : AAAAAAHHH IIIIZZZZAYAAAAAA!!!!! *võtab ettejuhtuva asja ning hakab viskama..... agaaaaaaa*
Margo : * laseb taignarullid käiku ja suudab shizuo-le nendega vastupead virutada* noh ega sellest Volist vist eriti abi ei ole, peaks vist ise turvamehe ametile mõtlema , Volli ainult magab seal maja ääres lillepoti najal

Kõik jooksevad ringi ja tekitavad ülearust paanikat ja üleüldse võiks öelda et tekib üleüldine õhuvaba hullumaja

Vladimir : *kõmbib toast välja ning jääb ukse peale kiikuma * ooii millest ma küll ilma jäin*kõnnib edasi.. lauldes* olen viin olen viin , olen siin olen seal..., meri ei ole meri ei jää meri ei olema ei pea meri laksudes rannale ei lööö...., *tantsides* tibi tibi tibi tipp tibi tibi tibi tipp tipp tippppp TIIPPPP.... * lendab võssa *
Hashiri : *mugib veel kooki ja vaatab huviga toimuvat * ... * tessut hõigates ja kook suus * kuule see teatrietendus mis sa tellisid on ikka taseeemel !!
Tessu : oi tänan tänan kõik materjal on kodune XD * irwitab tasakesi*
Vanaema(on simestkorda selles majas) : mis teil siin toimub lapsekesed ??
Izaya : ahh see on meie igapäva elu , sa pead sellega ära harjuma
Shizuo : *toibudes* nii ma võtan teie vanaema pantvangi .. ja teie ei saa midagi tehaa HAA HA HAAAAAAA !!!!! * hüsteeritseb veidi omaette ja hakab siisvanaema pantvangi võtma .. *
Vanaema : * haarab shizuo-l kahest põsest kinni ja nunnutab * oii n kulla musirullike , kelle laps sina küll oled ,.. pluti pluti ... kas ta pole mitte armsake
Shizuo : ÕÕÕ ÖÖÖ plu aahh APPIII vanaema ahistab !!!!! izaya sinu vanaema või ?
Izaya : ei tead sinu om A XD
Tessu : *sosistab izaya-le* vanaema peaks uueks turvameheks palkama , mulle tundub et ta mõjub varastele väga külalislahkelt XD
Izaya : ei no ja ma näen , ma arvan , et sinna ta praegu jääbki XD pääsu tal pole XD see on meie vanaema (talle meeldivad noored poisid )
Shizuo : ära mõõöötlegi põõgbleneda ipluzaya küll ma su kklöäätte saan ..... AAIIIIIIIIIIIIIIII näpistas mnd veel tagumikust , ssand miline vanaema sellist küll ennem nähtud pole APPIIIII !!!
Tessu : See on ju meie vanaema ...
Izaya : Kes siis veel !!! ära muretse shizo see on alles algus
Vanaema : kuule Molli ole hea palun too Tessu roosa ballikleit
Molli : kohee , saab tehtud >: D
Shizuo : mis nüü veel !!! teil tuleb siin veel tantsu -või balliõhtu
Vanaema : oh jah pole küll saanud ammu nii kauni noormehega jalga keerutatud saanud , riietuse pärast ei ole vaja muretseda see on teel ,no vaata milline põrsas sa oled ise oled nii kena näolapi omanik ja kid nii pudruste riietega ringi
Shizuo : mis .. mis teil plaanis on .. ega mitte ometii aaa eiii nii ei tohii
Izaya : nüüd läheb laedaks XD
Tessu : Venna too lokitangid XD
Hashiri : senaariumisse võks meik ja küünelakk ka kuuluda : D
Tessu : õeke palun too tippkontsadega kingad , need ongi veel puudu
Molli : * jokseb mööda koridori õue koos kleidiga * aaa ma juba tulen *lisab hoogu juurde *
Izaya : *mööda teist koridoriotsa õue joostes koos lokitangidega *
PAHHHH * izaya ja Molli põrkavad kokku *
Molli : *lennates * AAA lokitangid !!!
Izaya : *lennates * AAA tessu kleidikene !!!!
Tessu : *imestades * AA venna !!! *proovib kinni püüda *
Vladimir : haleluujaaa Molli siit ma tulen * jookseb Mollile vastu , aga saab liiga tugeva hoobi ja lendavad edsi *
Hashiri : *suu ammuli jälgides , röögatab * AAA vladimir ja Molli *püüab nad suure võrguga kinni * teie etendus hakab juba ohtlike mõõtmeid võtma ,mina enam sii elada ei julge O.O
Vanaema : Mis etendusest sa räägid .. ja mis tähendab hakab see ongi juba ..
Tessu : *lamab maas ning ootab kuna venna pealt ära kobib * venna .. vennaaa
Izaya : .....
Tessu : VENNAHH
Izaya : ah mis on ?? mul oli just hea olla XD
Tessu : kobi mu pealt minema , muidu ma kaeban su peale ja siis oled ka pervo ja saan su puuotsa lennutada XD
Shizuo : oh seda oleks küll tore näha
Vladimir : o pu-puu-puuuu oh kuusepuu ohh kuusepuu... oh mis , oi jah kahju Molli , et ma sind kena daami küll kinni püüda ei jaksanud , mul on nii kahju , see jõumees junn seal meie taga suutis seda , IME mis ime
Hashiri : ei no mis seal siis ikka
Shizuo : PHIUHHH !!
Izaya : mis sa sa mõtlesid et me unustasime sind ära või tups nupsu vanaema shizuo * seob shizuo kätest ja jalgadest kinni et ta liialt ei sipleks *
Vanaema : * paneb shizuo-le tessu roosa ballikleidi selga * oii sa näed lausa suurepärane välja * teeb tuti pluti *
Tessu : * teeb shizuo-le meiki * aww kui nunnu savälja näed * teeb ka tuti pluti *
Hashiri : *värvib shizuo küüni ja ei ütle midagi vaid teeb kohe tuti pluti *
Vladimir : * laulab * sepapoisid sepapoisid , teevad tööd , teevad tööd ,, taovad tulist rauda , taovad tulist rauda ,, päevad ööd , päevad ööd
Molli : küll see Vladimi on ikka täis , midagi romantilist ka laulda ei oska , näitatalle Volli >: D
Volli : *puhastab häält * ÖkkkHHHÖÖ ... oh valgeid roose , mu kallis Molli ,minu kallis nollikolliiiii !!!
Molli : oii mu kallis musirullist Volli tule anna musi !!!
Izaya : * teeb shizuole lokke , aga see ei taha tal kuidagi õnnestuda *
Samal ajal kui Molli ja Volli suudlevad ja Vladimir laulab Hashirile ning Tessu ja Vanaema meenutavad vanu häid aegu , seni võtab izaya shizuo salaja kaasa ja tirib ühte aianurgas asuvasse põõsasse
[img:aebf]http://www.roomakergames.com/backcam/942[1].gif[/img:aebf]
Tessu : Ega keegi Izayat näind pole? * kõnnib selle põõsani kus izaya ja shizuo on ning teeb põõsa lahti * AUUUU*
Üleüldine pöörane aiapidu õhuvabas hullumajas Durarara-Izaya-Shizuo-yaoi-16164075-600-497*pöravad pead tessu pole *
Tessu : oii ma jõudsin vist valel ajal XD
Vladiimir : *võtis ette väikse jalutus käigu ja jõudis ka põõsani ,, lauldes *Izaya on vist lilla XD
Tagasi üles Go down
 
Üleüldine pöörane aiapidu õhuvabas hullumajas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Linn :: Linn :: Meelelahutus & Kõhedus : D :: Järjejuttud-
Hüppa: